Адили


  • Адреса: Никола Парапунов 6
  • Место: Гостивар
  • Локација: на самиот влез во Гостивар


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1480407767_33.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

АДИЛИ континуирано постои на пазарот од 1996 година основајки се на италијанскиот пазар,за притоа во 2003 година ги направи достапни квалитетните електроматеријали од производната програма на врвниот гигант GEWISS и на македонскиот пазар.

АДИЛИ континуирано постои на пазарот од 1996 година основајки се на италијанскиот пазар,за притоа во 2003 година ги направи достапни квалитетните електроматеријали од производната програма на врвниот гигант GEWISS и на македонскиот пазар.
Потребата за дом,деловен простор,станбени згради како и најразлични видови на индустриски објекти не би биле функционални без предходно опремување на истите со производниот микс од електроматеријали.Токму тоа е и ширењето на нашата мисија како би се доловил високиот и пред се примарниот,а сепак неопходен квалитет поради функцијата кои тие ја поседуваат.Квалитетот се препознава во долготрајноста на употребата,а доказ за тоа се нашите потрошувачи,оние кои ја уживаат беспрекорната функционалнот како и естетската модернизација и оние кои ќе ја дадат својата доверба и сигурност.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

STEPENICEN AVTOMAT

Цена со ДДВ:Побарај цена

RAZVODNI KUTII

Цена со ДДВ:Побарај цена

Dozna OGE

Цена со ДДВ:Побарај цена

SPRATNI TABLI

Цена со ДДВ:Побарај цена

akcija

Цена со ДДВ:Побарај цена

MASKI GEWISS

Цена со ДДВ:Побарај цена

TASTER ZA ROLETNI

Цена со ДДВ:Побарај цена

REBRASNI CREVA


Видете ги нашите производи на

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи