Ade - Opajë

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: f.Opajë p.n. Lipkovo
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7429 км

  • Telefon 2: 070 334917
  • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , Sh - D nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623655164_21.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Mulliri ADE OPAJ nga fshati Opaj, KUMANOVË në treg ekziston që nga viti 1994. I pajisur me teknologji moderne për të bluar grurin dhe miellin e prodhuar në cilësisë premium. Mulliri ADE OPAJ është i pranishëm në prodhimin e produkteve: miell tip 400, miell EXTRA, miell tip 500 dhe krunde. Me cilësinë e lartë të produkteve të gatshme, si dhe komunikimin afarist të prodhuesve të drithërave dhe konsumatorëve të produkteve të mullirit, ADE OPAJ plotëson të gjitha standardet për ruajtjen e grurit në silose. Mulliri ADE OPAJ ka ndërtuar një fabrikë moderne prodhimi, e cila plotëson të gjitha standardet për ruajtjen e grurit në silose. Disponon mekanikë bashkëkohore për kryerjen e punës në silose dhe më gjerë. ADE OPAJ disponon me mulli të automatizuar dhe departament për paketim të produkteve. Për klientët e mëdhenj ADE OPAJ siguron transport falas deri te konsumatori.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj