АД за стопанисување со деловен простор во државна сопственост-Скопје


  • Адреса: Стале Попов 9 мезанин лок.5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: парламентарна зграда

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
сите 67 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи