АД за изградба и стопанисување со станбен простор и со деловен простор од значење за Републиката-Кичево


  • Адреса: 11-ти Септември 103
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7423 км

  • Факс: 045 223449

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Во текот на минатата 2019 година 40,1 отсто од вкупните потреби на енергија во земјава се покриени од домашно производство. Според податоците на Државниот ...
сите 53 | | | веќе видена

Од исклучително значење за македонската економија се вложувањата на Народната банка во одржувањето на финансиската стабилност. Ова се согледува и во текот на ...
сите 45 | | | веќе видена

Magenta 1 за прв пат излезе на пазарот пред пет години, како пакет кој ги обединува сите Телеком услуги, на едно место и во една сметка, за целото семејство и ...
сите 17 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи