АД за изградба и стопанисување со станбен простор и со деловен простор од значење за Републиката-Струмица


 • Адреса: Маршал Тито 18
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км
 • Локација: Спроти Тинекс, до Уни-банка


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Компаниите кои се потешко погодени од кризата, односно кои имаат поголем пад на приходите, ќе добијат поголема финансиска поддршка за исплата на плати, ...
  сите 180 | | | веќе видена

  Регулаторната комисија за енергетика денеска ќе ги објави новите цени на нафтените деривати кои ќе важат од полноќ. Минатата недела имаше намалување на ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи