Ад Асистенција


  • Адреса: Аврам Писевски 61
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1643722766_04.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Компанија која нуди специјалистички услуги од областа на: електрика, водовод и лесни градежно-занаетчиски работи.

- Поправки и целосно реновирање на станбени и деловни простории;
- Санација и комплетно реновирање на тоалети;
- Машинско сушење на поплавени простории.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи