Радиус (100км)

Аби Мобел

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Илинденска б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7818 км

  • Факс: 044 366760
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 14:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Компанијата AbiMobel е производна компанија која се занимава со производство на квалитетен мебел со различен дизајн за вашите домови.

Таа е основана во 1993 година од страна на г. Алити Абидин првично како мал бизнис, но со зголемување на работата и зголемување на бројот на работниците и тековните промени тоа успеа да стане една од најпознатите и најуспешните компани кои се занимаваат со производство на мебел во нашата земја.

Компанијата има производствен погон кој се наоѓа на автопатот Тетово-Гостивар и две продажни места во Тетово. Ова компанија со долг работен период, успеа да ја добие довербата на потрошувачите, со професионализам и поголем квалитет на производите.

Цели на компанијата се зголемување на производните капацитети, да добие добро место на пазарот, да се зголеми продажбата - конкретно зголемување на профитот, да се одговори на потребите на клиентите и да им понуди производи.

AbiMobel има некои предности што ја прават една од најпознатите компании во нашата земја: користи развиена технологијата, има добри односи со добавувачите, брзина во исполнување на барањата на потрошувачите - располага со пространи простории за складирање на производите, суровината со сите технички услови за безбедност.

Менаџментот на компанијата има квалификуван персонал и се посветени и мотивирани.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

ТВ Комода

Цена со ДДВ:Побарај цена

ТВ Комода

Цена со ДДВ:Побарај цена

ТВ Комода

Цена со ДДВ:Побарај цена

ТВ Комода

Цена со ДДВ:Побарај цена

ТВ Комода

Цена со ДДВ:Побарај цена

ТВ Комода


Видете ги сите наши производи на
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи