6-ти Мај


  • Адреса: Маршал Тито 2
  • Место: Виница
  • Оддалеченст: ≈7504 км

  • Телефон 2: 070 566466
  • Факс: 033 363224
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00
    Нед од 07:00 до 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи