2001 Oskarplast


  • Adresa: Industriale p.n.
  • Vendi: Strugë
  • Distanca: ≈7852 км
  • Lokacioni: с.Мороишта

  • Telefon 2: 070 212813
  • Faksi: 046 700947
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1541759402_18.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Oskarplast është një nga kompanitë lidere për prodhim të produkteve nga poliestër e armuar. Ne plasojmë produktet tona në tregun në Maqedoni, Kosovë dhe Shqipëri.

Në programin e prodhimit të Oskarplast përfshin shumë produkte dhe atë:
• Punim i pishinave me poliestër të armuar
• Impiante pastrimi për trajtimin e ujërave të zeza
• Pastrues nafte
• Ndarës
• Rezervuarë për ujë dhe naftë
• Komplet për pajisje urbane – terrene për fëmijë
• Varka, skafe, jahte
• Shumë produkte të tjera dhe mundësi për porosi me kërkesë të blerësve

Kompania është themeluar në vitin 1990 dhe është 100% pronësi private. Ndodhet në zonën industriale në Strugë me një sipërfaqe totale prej 2500 m2, nga të cilat 1000 m2 është salla e prodhimit, administrata dhe depot. Kompania ka 12 punonjës që kualifikohen për zonën specifike, si dhe një shkallë të lartë të profesionalizmit. Që nga viti 1990, deri më sot, kompania ka prezantuar një sistem cilësor për prodhimin dhe instalimin e produkteve të poliestrës së armuar.

Ne, si kompani, drejtojmë çdo projekt nga ideja në realizim dhe nga çdo aspekt i projektit, i cili përfshin planifikim, prodhim, inxhinieri dhe instalim. Ne gjithmonë duam të ndërtojmë marrëdhënie të mira me klientët tanë. Mënyra jonë për të shprehur mirënjohjen tonë për klientët tanë është sigurimi i vazhdueshëm i produkteve dhe shërbimeve më cilësore. Kompania jonë zotëron certifikatën e cilësisë ISO9000: 2008 dhe certifikatën për hapësirë mjedisore ISO14001.

Ne ju ftojmë të vizitoni kompaninë tonë që të kemi mundësinë të diskutojmë se si mund t'ju ndihmojmë për të përmbushur më tej kërkesat dhe nevojat tuaja.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Базен

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Базен


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj