Zhiva Vangel


  • Adresa: Ivo Llolla Ribar 52-b
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7493 км
  • Lokacioni: Горно мало
Kategoritë:

vezë - tregti


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 57 | | | веќе видена

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 41 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Nvidia во средата прогнозираше раст на приходите за првиот квартал од 233%, далеку над очекувањата на Волстрит за раст од 208%. За ...
сите 36 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj