Zetov

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Klliment Ohridski 101
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7544 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1667397297_17.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Сервисниот центар Зетов, нуди високо квалитетна услуга и професионалниот, одржување и врвен сервис на сите возила од марката BMW во Македонија.

Тимот е составен од автомеханичари и професионални работници со повеќегодишно искуство во работата. Сервисниот центар Зетов обезбедува стручни и специјалистички обуки за тимот, со цел проширување на знаењето и професионален напредок на вработените.

Сите услуги на едно место

-Кoмпјутерска дијагностика
-Отстранување на најсложени дефекти
-Редовно и вонредно одржување
-Механички и електронски интервенции од секаков вид
-Дијагностика и сервисирање на клима уреди
-Поправка на електрична инсталација
-Редовно одржување и репарирање на автоматски менувачи
-Кодирање и надградување на сите модули во возилото
-Надградување на навигации
-Половни делови за сите видови на BMW

12 месечна гаранција на делови

Во сервисниот центар се користат оригинални резервни делови и потрошен материјал со одлични цени и 12 месечна гаранција на истите.

Сервисниот центар Зетов ви стои на располагање за секакво прашање или проблем поврзан со вашето возило BMW!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj