Xhivi

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicioner

  • Adresa: Zhelezniçka 8-a
  • Vendi: Gjevgjeli
  • Distanca: ≈7980 км

  • Telefon 2: 034 211299
  • Faksi: 034 218299
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:30
    Sh nga 08:30 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607693383_04.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ЏИВИ ДОО Гевгелија е компанија основана во 1992 година, кога започна со трговија на аудио-видео опрема и апарати за домаќинство. Од самиот почеток ЏИВИ остварува успешни деловни резултати и постојано инвестирање во изградба на нови објекти и проширување на понудата.

Во 1997 година компанијата се сели во нов продажен салон во близина на автобуска станица во Гевгелија, при што е извршено проширување на асортиманот со бела техника, климатизери и грејни тела.

Во 2002-та е отворен нов салон, со изложбен простор од 750 метри квадратни, со паркинг простор и магацин. Во 2012-та се гради и уште еден објект,кој ќе одговори на потребите ...

Развојот на ЏИВИ од формирањето до денес е континуиран, се реализира на основа на стратегиски цели и е насочен кон проширување на дејностите од областа на греење, ладење и вентилација со проектирање и изведба, како и проекти за заштеда на енергија и обновливи извори на енергија.

Преку постојано задоволување на инвеститорите и клиентите/купувачите нудејќи им производи и услуги согласно прифатените стандарди и бараниот квалитет, преку соработка со партнерите од својата дејност која придонесува за корист на сите страни, со овозможување на мотивирачка работа и соодветни услови за работа на своите вработени, да обезбедиме континуиран успешен настап на пазарот во Македонија во соработка со други партнери да ја прошириме сопствената работа на пазарот во поблиското опкружување.

Располагаме со стручен и искусен кадар, кој изработува идејни решенија како и со стручни екипи за монтажа кои секој проект го направат реалност според сите стандарди и технички прописи, по принципот клуч на рака.
më shumë
Retail Price - VAT Included:23.500 MKD

PROfessional PFVI32-12WF / PFVO32-1 ...

Retail Price - VAT Included:27.990 MKD

ARIA ARHB3VI32-12WF / ARHB3VO32-12

Retail Price - VAT Included:222.399 MKD

Gree Versati3 Monoblock GRS-CQ16Pd/ ...

Retail Price - VAT Included:166.799 MKD

Gree Versati3 Monoblock GRS-CQ8.0Pd ...

Retail Price - VAT Included:289.990 MKD

MIDEA MHA-V16W/D2RN8-B-SPLIT

Retail Price - VAT Included:269.990 MKD

MIDEA MHC-V16W/D2RN8-B-Monoblock

Retail Price - VAT Included:372.990 MKD

MIDEA MHC-V30W/D2RN8-B-Monoblock

Retail Price - VAT Included:38.500 MKD

PROfessional PFVI32-18WF / PFVO32-1 ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj