Вуле Јуниор-Н

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.13 бр.91
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: Тутунски комбинат

  • Телефон 2: 02 3118537
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1611670326_51.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Вуле Јуниор-Н е компанија која нуди изработка на сите видови клучеви, изработка на клучеви според брава, изработка на мастер системи на цилиндри и катанци, отворање на сефови станови коли и др., монтажа на сигурносни брави и врати, поправка на сите видови брави..

Вуле Јуниор-Н Ви нуди и голем асортиман на производи од најреномирани производи во клучарската и браварската индустрија за кои од поголем дел од нив е и ексклузивен застапник.

Асортиман на производи:
• Брави, сигурносни системи, катанци, цилиндри
• Затворачи за врати, антипаник механизми
• Сефови и каси
• Машини и опрема за изработка на клучеви
• Репроматеријал за клучарска дејност
• Мотори за гаражни врати

Обучен тим на сервисери и монтажери Ви стојат на располагање во секое време за сите Ваши потреби од нашата дејност..

Контактирајте не на vulejunior@gmail.com
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи