Вуле Јуниор-Н

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Пролет 4-a
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10685 км
  • Локација: Тутунски комбинат

  • Телефон 2: 02 3118537
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1611670326_51.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Вуле Јуниор-Н е компанија која нуди изработка на сите видови клучеви, изработка на клучеви според брава, изработка на мастер системи на цилиндри и катанци, отворање на сефови станови коли и др., монтажа на сигурносни брави и врати, поправка на сите видови брави..

Вуле Јуниор-Н Ви нуди и голем асортиман на производи од најреномирани производи во клучарската и браварската индустрија за кои од поголем дел од нив е и ексклузивен застапник.

Асортиман на производи:
• Брави, сигурносни системи, катанци, цилиндри
• Затворачи за врати, антипаник механизми
• Сефови и каси
• Машини и опрема за изработка на клучеви
• Репроматеријал за клучарска дејност
• Мотори за гаражни врати

Обучен тим на сервисери и монтажери Ви стојат на располагање во секое време за сите Ваши потреби од нашата дејност..

Контактирајте не на телефоните 02 3118-537 и за Итни интервенции од 08:00 до 20:00 часот 071 567 293 / 070 255 956 | од 20:00 до 08:00 часот 070 225 872 или посетете не во нашата продавница на ул. 13 бр. 91 (до Тутунски комбинат), Скопје.
повеќе
Цена со ДДВ:410 ден.

Цилиндри за буре-лептир

Цена со ДДВ:2.310 ден.

Затварач за врата

Цена со ДДВ:1.200 ден.

Среден хоризонтален катанец

Цена со ДДВ:3.150 ден.

Хоризонтален катанец

Цена со ДДВ:3.700 ден.

Брава за блиндор врата

Цена со ДДВ:9.800 ден.

Брава за блиндор врата

Цена со ДДВ:1.400 ден.

Клуч картица Securemme

Цена со ДДВ:3.500 ден.

Сигурносна брава 2421


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи