Vis obezbeduvanje


 • Adresa: Nikola Parapunov 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7441 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603271149_08.png?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  Вис обезбедување
  Agjencia për Sigurinë e Personave dhe Pronës, Vis Sigurimi është themeluar në Janar ti vitit 2016 nga persona të arsimuar në institucione arsimore të policisë ushtarake të elitës së lartë, me qëllim që të ofrohen shërbime sa më të larta individëve dhe personave juridikë në fushën e sigurisë, në përputhje me Ligjin për Sigurinë e pronave dhe personave në Republikën e Maqedonisë.

  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj