Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
 • Veles
 • Stip
 • Manastir
 • Prilep
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Virusit korona
 • Полициски час - достава на храна и намирници
 • Psikologë dhe këshilltore psikologjike
 • Restorante - piceri
 • Telefona të rëndësishëm
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • Laboratore Diagnostike
 • Dorëzim I Ushqimit
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Ushqim Dhe Pije - Dërgesë
 • Qebaptore
 • Mehane
 • Laboratore Biokimike
 • Pastiçeri
 • Minimarkete
 • Restorante - Peshku
 • Supermarkete
 • Torta Dhe Zbukurime Për Torta - Prodhim Dhe Tregëti
 • Ketering
 • Kiosqe Dhe Tobako
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Virusit korona

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Avicena laboratorija


 • Adresa: 8 Shtator 2 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30 • Sh nga 07:00 deri më 14:00

Avicenna Laboratory është një laborator diagnostik specialist që, në përputhje me tendencat botërore, ofron diagnostifikim të plotë laboratorik me pajisjet më të fundit nga prodhuesit më të lartë botëror dhe personel shumë të kualifikuar dhe të specializuar.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1460458899_48.jpg?t=true&w=300&h=300

Здравствени пунктови за инфо или пријава


 • Adresa:
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

virusit korona

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llaor


 • Adresa: 29 Nëntori 59
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:30 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дневни дозволи за работа после 21 ч.


 • Adresa: cabinet@mioa.gov.mk

Kategoritë:

virusit korona

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дезинфекции на згради и дворни места


 • Adresa:
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

virusit korona

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жан Митрев - Тестирање на Коронавирус


 • Adresa: infosalter@zmc.mk
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Итна и неодложна стоматолошка интервенција


 • Adresa: Клиника за Стоматологија
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биотек - Тестирање на Корона вирус


 • Adresa: Васил Ѓоргов 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дел се веќе избрани и седнаа на новите градоначалнички фотељи, дел во недела одат на соочување со своите противкандидати во вториот изборен круг и се надеваат ...
сите 36 | | | веќе видена

Од чевларскиот и текстилниот сектор, реагираат по најавата на премиерот Зоран Заев дека од 1 јануари минималецот ќе се зголеми на 18.000 денари, и велат дека ...
сите 91 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj