Viola Bunjakovec


  • Adresa: bul.Partizanski Odredi, QT Bunjakovec 22 lok.29
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9439 км
  • Lokacioni: ТЦ Буњаковец лок.29
Kategoritë:

barnatore 24 h


  • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d871a4211f83c594307ad12774554956.jpg?t=true&w=300&h=300


Mapa

На ниво на ЕУ, годишната стапка на инфлација мерена со хармонизираниот индекс на потрошувачки цени (HICP), кој овозможува споредба меѓу земјите-членки, во мај ...
сите 65 | | | веќе видена

Најавата на поранешниот претседател Доналд Трамп дека ако повторно стане претседател, ќе стави крај на оданочувањето на бакшишите, според првичните проценки ќе ...
сите 4 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj