Viator i Vektor

Punojmë 7 ditë në javëDërgesë

  • Adresa: Bul.ASNOM 74-a (AVNOJ)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 2454062
  • Faksi: 02 2454064
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:30 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574258686_11.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Логистика
Viator & Vektor shpk Shkup është një nga kompanitë lidere më të vjetra logjistike në Maqedoni. Me 15 zyra në territorin e Maqedonisë dhe 86 punonjës me përvojë të jashtëzakonshme profesionale, Viator & Vektor është një kompani dominuese në fushën e logjistikës. Në portofolin e saj kompania ofron zgjidhje moderne logjistike të cilat përfshijnë: ndërmjetësim doganor, procedurën e transitit, organizimin e transportit, magazinim doganor dhe shpërndarje.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Organizing transport

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Customs brokerage


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj