Vezë Sharri

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëDërgesë


  • Telefon 2: 076 256950
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1552900134_86.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Duke qenë se cilësia dhe ajo që është natyrore janë atutë tona më të mëdha, vendosëm që kapacitetet tona prodhuese t’i ndërtojmë në shpatet natyrore të Malit Sharr, në mjedise ekologjike të pastra. Në natyrën piktoreske dhe të paprekur kemi ngritur objekte me një sipërfaqe prej 65.000 m2.

Investimi startoi në maj të vitit 2000 si inevstim i përbashkët me partneritet gjerman.

VEZË SHARRI, rrugën e vet zhvillimore e ndërton duke investuar në mënyrë të vazhdueshme në kapitalin njerëzor dhe në ngritjen profesionale të tij, në kapacitetet prodhuese, në proceset teknologjike moderne, në implementimin e standardeve më të larta, në bazën e lëndëve të para dhe në rrjetin e shitjes.

Produktet tona ndodhen në tregjet e Maqedonisë dhe në ato të rajonit.
80% e prodhimit është i destinuar për tregun e vendit, ndërsa 20% eksportohet në tregjet e rajonit.

MISIONI YNË

Asortimenti i produkteve të zgjedhura me kujdes, me theks mbi recetën gjermane dhe mbi prodhimin tradicional të vendit, na e siguron qëndrimin në treg dhe vazhdimësinë e cilësisë. Nëpërmjet dërgimit cilësor dhe të sigurt dhe ekipit kompetent të të punësuarve, dëshirojmë që çdo blerësi t’i ofrojmë produkt të cilësisë së lartë.
Për ta kënaqur edhe shijen më të përzgjedhur, synojmë ta zgjerojmë asortimentin e produkteve.

Misioni ynë është të ofrojmë produkte më cilësore të vendit

VIZIONI YNË

Synimi kryesor i Vezë Sharrit është të qenurit konsekuent në prodhimin permanent të produkteve të cilësisë së lartë si dhe në ruajtjen e traditës së gjatë.
Dëshirojmë të bëhemi sinonim i stabilitetit dhe kriter i cilësisë dhe i profesionalizmit në të gjitha segmentet e punës sonë, si dhe të vendosim raporte më të mira me të gjitha grupet tona të interesit:

• Me konsumatorët – produktet tona të jenë zgjedhja më e shpeshtë për ta
• Me të punësuarit – të jemi punëdhënësi më i dëshiruar
• Me subjektet e tjera afariste – partner i besueshëm dhe kompani me përgjegjësi ndaj shoqërisë


Me fjalë të tjera, vizioni ynë është të arrijmë pozicionin e liderit në treg.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj