Ватер терм - Дарко Добрин


  • Адреса: с.Чајле
  • Место: Гостивар


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603802052_63.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Се што ви е потребно за греење, водовод, климатизација, соларна енергија и санитарија, од сега може да го најдете на едно место.

Примарна дејност на „Water Term Darko I Dobrin“ е:

-Изведба на системи на топловодно подно и парно греење
-Изведба на системи за водовод и канализација
-Изведба на системи на сончеви колектори
-Изведба на системи за ладење и климатизација
-Поставување на разни цевни инсталации

Покрај примарната дејност инсталација и монтажа, во новоотворениот продажен салон може да ги најдете сите потребни елементи за топол дом, водовод и санитарија. Во својот програм нудат производи од реномирани компании. Grohe, Artis, Mega, Geberit, Cluidi се само дел од продажниот асортиман.

За дополнително задоволство на купувачите, „Water Term Darko & Dobrin“, обезбедува гратис монтажа, за секоја купена комплетна санитарија од продажниот салон.

Сите производи имаат сертификати, како гаранција за квалитет, и високи перфоманси, а секако тука е поволната цена и врвната услуга која ја нудиме
повеќе
Слика од локација

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи