Unipres

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 17/9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10683 км
  • Lokacioni: кај Универзална сала

  • Telefon 2: 02 3220247
  • Faksi: 02 3220247
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d5f005de8cd09d8870d2abdd9278ab88.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

UNIPRES shpk – Shkup, ndërmarrje për botim të veprimtarisë së lajmëve , prodhim, shërbime dhe tregti me shumicë dhe pakicë, është firmë lidere në Republikëne e Maqedonisë në prodhimin e flamujve, shtizave për flamuj zyrash dhe të jashtme, shtypje në tekstil dhe tjera.

Duke kënauqur dëshirat e blerësve, para se gjithash me cilësi shumë të lartë, afatet ekzakte për dërgesë dhe çmime të lira, me mbi 20 vite ekzistencë të firmës. Unipres ka fituar besim të madh dhe autoritet në tregun maqedonas dhe më gjerë.

UNIPRES disponon me kapacitet prodhues për shtypje dhe qepje. Procesi prodhues i flamujve të UNIPRES vazhdimisht ndryshohet dhe përmirësohet, gjë që na mundëson të mbajmë hapin me kohën dhe kërkesat e tregut. Shtypshkronja e Unipres është e pajisur me ploter me Jet teknologji të përsosur, të cilët mundësojnështypje më të shpejtë me cilësi të lartë në stof dhe letër.

Flamujt e UNIPRES janë të ekspozuar gjithandej : në shtëpi, objekte publike, komuna, klubet dhe lidhjet sportive, hotele, ndërmarrje, rrugë,…

Shfrytëzuesit e shërbimeve janë edhe ambasadat dhe misionet e huaja të shumta në Maqedoni dhe jasht saj.

Banerat transparente të cilat i përpunon UNIPRES I zbukurojnë rrugët dhe bulevardet më të medha në Shkup.

Përkrah flamujve, UNIPRES është e mirënjohur edhe për shtypjen e maicave dhe kapelave nga çdo lloj: shtypje në format të madh, rifotografim, qendisje, dizajnim…

Poashtu, UNIPRES merret edhe me shtypjen e materialve të ndryshme për zyra, shtypje të shenjave mbrojtëse të firmave në gotat e qelqit dhe porcelanit, përpunimin dhe shtypjen e logove në orat e murit, kalendarë, vizit kartela, pllakate, diploma, si dhe ftesa, shtypje në format të madh të varëseve plastike dhe metali, stilo lapsa, shkrepsa,…
më shumë
45%save
Retail Price - VAT Included:38.182 MKD21.000 MKD

Chair massager

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wind/Surf знамиња

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Screen printing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Digital printing

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Flags for outdoor use

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Barrier pillars

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Producing of flags

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Producing of scarves

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Printing of polo shirts

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Craftsmanship of brass boards

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Printing and sewing of hoodies

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Printing of shirts


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj