Удјата


 • Адреса: Стево Филиповиќ 6
 • Место: Куманово


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме нон-стоп

  Дега Детектив


  • Адреса: Ѓорѓи Крапчев 16-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7857 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

  Дега Детектив е лиценцирана легална фирма во Р. Македонија која дава детективски услуги врз основа на "Законот за детективска дејност" (Службен весник нa РМ бр 80/99) и договор склучен помеѓу странката и фирмата.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1462518826_44.png?t=true&w=300&h=300

  Со цел стимулирање на купување домашни производи, а со тоа и поддршка на македонското стопанство во услови на COVID-19 кризата, домашната платежна картичка е ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи