Trgoshped trans

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë


  • Telefon 2: 078 498505
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1490082426_43.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Aktiviteti kryesor i firmës Trgoshped Trans është transporti ndërkombëtar. Kompania jonë ka në dispozicion automjete transporti bashkëkohore për çdo lloj malli(të paketuar në paletë, të papaletuar, transport të materialeve të rrezikshme, etj.)

Shërbimet që i ofron kompania Trgoshped Trans janë me qëllim t’i afrojë me bashkëpunëtorët e saj në një nivel të lartë profesional.
• linja të rregullta transporti drejt të gjithë vendeve evropiane dhe anasjelltas
• pozicionim GPS dhe ndjek të automjeteve në çdo kohë
• komunikim 24 orë me automjetet
• transport i materieve të rrezikshme
• sigurim komplet i mallit në automjete
• komunikim profesionale me klientët
• punë transporti e shpejtë efikase.

Duke ndjekur trendet botërore dhe zgjidhjet IT të reja, investuam në pajisjen e automjeteve tona me pajisje GPS bashkëkohore, që mundësojnë ndjekje 24 orë të automjeteve, duke kontribuar në kontinuitet për klientët tanë, të jenë të kënaqur nga shpejtësia, saktësia, pastërtia dhe përgjegjësia jonë.

Trgoshped Trans është themeluar në vitin 1990, si firmë për tregti të materialeve të ndërtimit, por gjithashtu mbetet dhe transporti që kryejmë me automjetet tona. Në vitin 1994, janë blerë kamionët e parë të përdorur, por një vit i rëndësishëm për këtë kompani ka qenë viti 1998, kur janë blerë 9 kamionë të përdorur Volvo FX12 me motor Euro 2, për të cilët vlen të përmendet se dhe për sa i përket kilometrave të kaluar, ende janë në funksion dhe udhëtojnë nëpër rrugët e Evropës.
Në vitin 2001 janë blerë dhe 4 kamion Volvo me motorë Euro 2 dhe Euro 3, të cilët janë ende pjesë e parkut të transportit të Trgoshped Trans. Për shkak të punës së madhe si dhe orientimit të kompanisë ndaj tregut evropian, në vitin 2006 është hapur firma TOSHE 2001 OOD në Bullgari. Vitin tjetër aty janë blerën 14 kamionë Vovlo, që ajo shifër sot të arrijë në gjithsej 50 kamionë. Edhe përkundër krizës që mbizotëron vitet e fundit në biznesin e transportit, kompania Trgoshped Trans në vitin 2013, parkun e tij të automjeteve e ka rritur dhe për 12 automjete të reja me motorë Euro 5 dhe në vitin 2014 edhe me 9 automjete të reja me motorë Euro 6.

Pothuajse 100% e mjeteve të transportit janë kamionë të Volvo Trucks.
Gjithsej 79 kamionë janë në pronësi të kompanisë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj