Trans Inter

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.K.J.Pitu 26-1/18
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км

  • Faksi: 02 3161807
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1495181972_05.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Транс Интер има постојан директен контакт со најголемите бродски компании во светот при што може да ви понуди:

- Процесирање на вашето барање и оформување на најдобра понуда
- Компетитивни цени за транспорт од и до сите најголеми пристаништа во светот
- Транспорт од врата до врата
- FCL (full container load)
- LCL (less container load)
- Интермодален транспорт
- Транспорт на претовар
- Осигурување за товарот
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj