TGS Gazra Teknike

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Aco Shopov (Proleterska) 80
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10680 км

  • Telefon 2: 02 2041470
  • Faksi: 02 2041472
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1401890425_53.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Veprimtaria themelore e TGS “Gazra Teknike” është prodhimi dhe tregtia me gazra teknike dhe medicinale, përderisa aktivitetet tjera përfshijnë transport, shpërndarje dhe shitje të gazrave medicinale dhe teknike, dizajn dhe zhgjidhje teknike, montim të instalacioneve për konsum të gazit dhe tregti me pajisje dhe aparte për shfrytëzimin e gazit.

Kjo shoqatë akcionerëshe është e themeluar në vitin 1939 si fabrikë për gazra të kompresuara “Agarusha” – Shkup.

Pas Luftës së Dytë Botërore në vitin 1947 fabrika ishte aktive si “Lepenec” – Gjorçe Petrov.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj