Temka Trade


 • Adresa: Igman 23/4
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈10762 км
 • Lokacioni: Кај Винаријата


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707131544_54.png?t=true&w=300&h=300


  Jemi të njohur për produktet tona të ëmbëlsirave, ofrojmë gjithmonë diçka të re dhe interesante dhe jemi gjithmonë në trend dhe modë.

  Kryejmë distribucion, kemi rrjet shpërndarës - në rajonin juglindor të Maqedonisë. Shpërndarje në objekte dhe tregje të vogla.

  - hallvë
  - llokume
  - ëmbëlsira
  - donuts
  - lëpirëse
  - çokollata për fëmijë
  - shtrudel
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj