Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Telefona celularë dhe aksesorë - shitore
 • Telekomunikacion - shërbime
 • Telefona celularë - riparime
 • Internet - shërbime
 • Klimatizues dhe klimatizim
 • Telekomunikacion - Pajisje
 • Telefona - Shitore
 • Televizione Kabllovike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Telefona celularë në Ohër

A1-Ohër


 • Adresa: Kliment Ohridski 119
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akvarius Sistem


 • Adresa: Goce Dellçev 25
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big Mobile


 • Adresa: Turistiçka 74
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hendi tel


 • Adresa: Bul.Turistiçka 1-1/4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Infel-KTV


 • Adresa: Turistiçka, mini bazar Granit lok.12
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Infel-Netplus/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Insajd/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Logistika


 • Adresa: Dimitar Vllahov 18/3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobi&Kopi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobilana


 • Adresa: Bul.Turistiçka 54
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nomad Vireles


 • Adresa: Nikola Karev 43-A
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Setek


 • Adresa: Korpusi i 15-të 2-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seteks


 • Adresa: K.J.Pitu 1/4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shitorja Telekom-Ohër 1


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shitorja Telekom-Ohër 2


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski, kompleksi Pasazh 22
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Talat


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj