Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Kavadar
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Prilep
 • Stip
 • Veles
 • Kumanovë
 • Shën Nikollë
 • Strugë
 • Ohër
 • Probistip
 • Koçanë
 • Radovis
 • Vinicë
 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Taksi - kompani
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Rent a car agjenci
 • Autobusa - transport
 • Agjenci turistike
 • Aeroplan - Bileta
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taksi - kompani

Aktiva 13 660


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beni MSM 13-075


 • Adresa: Kiro Ristoski-Dërnc 33
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brane Taxi Metro 13-577 13-511


 • Adresa: Savo Tasevski 3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9422 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 06:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 06:00 deri më 02:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hak 13-077


 • Adresa: Kiro Ristoski-Dërnc 128
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ju-taks 13-556Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kenza 13-001


 • Adresa: Gjorçe Petrov 31
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koki Taksi 13-303


 • Adresa: Marshall Tito 134
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Link 13-033


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi p.n.
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osmica - 8


 • Adresa: Prohor Pçinski 5
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siti 13-060


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 219
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9422 км

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Smu Kompani 13-003


 • Adresa: Cvetan Dimov 1
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Start


 • Adresa: Ivo Lola Ribar 99
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi Slave 13


 • Adresa: Ace Miladinovski 7
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Taxi Stil 13-007


 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoki Komerc 13-550


 • Adresa: V.S.Bato p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

24 Taksi 13-124 15-157Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AS-Vardar 15-165


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 8 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alex


 • Adresa: Done Popov 43
 • Vendi: Kavadar

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa 13-595


 • Adresa: Gjorçe Petrov 31
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9534 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allo-taksi 13-011


 • Adresa: Rr.4 nr.28
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9433 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 02:00

Kategoritë:

taksi - kompani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Утре Уставниот суд повторно ќе расправа за иницијативата за оценка за уставноста и законитоста на член 163 став 3 од Законот за банки. Здружението на оштетени ...
сите 23 | | | веќе видена

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 50 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 53 | | | веќе видена

Даночната реформа започнува годинава, преку реализација на 13 цели и 40-тина активности и многу бројни подактивности од Акцискиот план за 2021 година за ...
сите 39 | | | веќе видена

Доколку итно и недоложно не се исплати поддршката за туристичко-угостителскиот сектор предвидена со петтиот пакет мерки и не се обезбеди дополнителна директна ...
сите 57 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj