Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Suvenire
 • Punë dore
 • Gift-shop
 • Ikona
 • Porcelan - prodhim dhe tregti
 • Qelq - Produkte Prej Qelqi Dhe Tregti
 • Stoli - Prodhim Dhe Tregti
 • Aparate Për Amvisëri - Dyqane
 • Orë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Suvenire në Ohër

Aini


 • Adresa: Car Samoil 24
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 11:00 deri më 21:00

Kategoritë:

drugdhendje, suvenire

Atelier Anastas Dudan


 • Adresa: Jane Sandanski 14
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 11:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Нед 14-17ч

Junik shop


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 139
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

Niko turs


 • Adresa: Momçillo Jordanoski 253
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км

Polimer


 • Adresa: Serafim Kitanoski 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Shtepia Tradicionale Eko etno


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:30 deri më 22:30

Tigrovo oko


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 103
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

Xheki


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 71
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

Zizi topMapa

Владата денес ќе се задолжува за нови 61,7 милиони евра. На официјалната страна на Народна Банка на Република Македонија објавена е аукција на државни хартии ...
сите 16 | | | веќе видена

Владината мерка за преквалификација на невработените нема целосно да ги реши проблемите со недостиг на соодветен кадар во ИТ секторот. И компаниите и ...
сите 25 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи