Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Stoli - prodhim dhe tregti
 • Filigrane
 • Orë
 • Modë - aksesorë
 • Punë dore
 • Suvenire
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Stoli - prodhim dhe tregti në Ohër

Adorabela


 • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 76
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atelje Dolenc


 • Adresa: Car Samoil 34
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bizim inji


 • Adresa: Car Samoil 10
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bohemija Swarovski


 • Adresa: Andon Dukov 17
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kame Prom


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 104
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keke jewelry


 • Adresa: Budva 59
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

My Time-Ohër


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 86
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohridski biser Filievi


 • Adresa: Kosta Abrash 13
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:30 • Sh nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palladium mvs


 • Adresa: 7 Nëntori 1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perla Ohri Talevi


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 60
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 23:00

Пауза: Пон-Саб 16-18ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perla Ohri nga familja Risteski


 • Adresa: Bul.Turistiçka 32-1/7
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perla Ohri nga familja Risteski


 • Adresa: Shën Naum
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7448 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perla Ohri-Bellusso


 • Adresa: Kosta Abrash
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prima donna


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 29
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sovkoski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Suvenir/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tanes Emporio


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tigrovo oko


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 103
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Twelve


 • Adresa: 7 Nëntori 187
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xheki


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 71
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од владеачката СДСМ велат дека со петтиот пакет мерки им се помага на занаетчиите и самостојните вршители на дејност, и се гради стабилна и развојна економија. ...
сите 148 | | | веќе видена

Комората на сметководители повторно бара поместување на роковите за финансиски извештаи по примерот на европските земји. Анкетата што ја направила Комората на ...
сите 57 | | | веќе видена

Плата под законскиот минимум, неисплатена прекувремена работа, работа над 8 часа, неисплатен К-15, работа во денови наменети за одмор ова се дел од ...
сите 21 | | | веќе видена

Во последниот квартал од минатата година стапката на слободни работни места изнесува 1,57 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според објавените ...
сите 33 | | | веќе видена

Новиот Закон за платежни услуги и платни системи, којшто од денеска е поставен за јавна консултација на Единствениот национален регистар за прописи – ЕНЕР, ќе ...
сите 12 | | | веќе видена

Прометот остварен на Македонска берза во февруари достигна вредност од 1.390.563.281 денари, што претставува пораст од 170,48% во однос на јануари, покажува ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj