Stoimenov


  • Adresa: Damjan Gruev p.n.
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈10738 км
  • Lokacioni: Во близина на Жито Ориз

  • Telefon 2: 070 359965
  • Faksi: 033 272331
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617086918_95.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania e ndërtimit Stoimenov, ekziston me sukses në treg që nga viti 1991, kryesisht në fushën e ndërtimtarisë së ulët.

Përkushtuar për avancimin e industrisë së ndërtimit të rrugëve në Maqedoni, nëpërmjet sigurimit të produkte dhe shërbime të cilësisë më të lartë, duke adoptuar teknologji dhe qasje të reja të dëshmuara dhe duke punuar në partneritet me klientët, për të ofruar zgjidhje superiore.

Praktikat tona të punës mbështeten me kulturë ose siguri, përgjegjësi ekologjike dhe përgjegjësi që nxit një mjedis të rritjes dhe respektit për punonjësit tanë dhe komunitetet që na rrethon.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj