Стентон градба


  • Адреса: с.Долно Оризари б.б.
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7482 км

  • Телефон 2: 047 228730
  • Факс: 047 229167
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530082988_67.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Стентон градба е водечка градежна компанија во регионот која повеќе од 10 години го обезбедува пазарот со висококвалитетни производи и услуги од областа на градежништвото.

Производство:
• Бетоњера
• Каменолом
• Сепарација
• Механизација
• Теренска оператива

Услуги:
• Ископ и сепарација на камен агрегат во сите фракции
• Производство на бетон
• Проектирање, изградба и надзор на објекти од нискоградба, високоградба, хидроградба
• Мостови, патишта
• Транспорт на градежни материјали и други градежни работи

Максимално сме посветени на професионална реализација на проектите и фунционираме во насока на остварување на заедничките цели кои ќе ги задоволат барањата на пазарот и воедно ќе го потврдат нашиот квалитет. Клиентите може да сметаат на експертизата од вработените на Стентон Градба кои оперираат во рамките на нашиот регион за квалитетна, безбедна и навремена реализација на проектот.

Ние ја водиме нашата компанија со највисоко ниво на интегритет.
Ја преземаме одговорноста за сите наши зборови и постапки.
Она што нас не одликува е чесен, директен и фер пристап со нашите клиенти – без исклучоци.повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи