Stelateks

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Koço Racin 17
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Telefon 2: 02 3136190
  • Faksi: 02 3136190
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581594512_03.gif?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

"Stelateks" është një kompani e themeluar në vitin 1989. Në fillim fillon me një prodhim të vogël flamujsh.

Gjatë zhvillimit tonë, ne jemi përpjekur të zgjerojmë prodhimin tonë, si në vëllim ashtu dhe në ofertë të një numri të madh të produkteve. Ne kemi ngritur një fabrikë për qëndisje, një shtypshkronjë sitë dhe printim dixhitale të tekstilit.
Gjithmonë jemi përpjekur të ndjekim trendet botërore të reklamimit cilësor, kështu që planet tona nuk ndalen këtu….

Sot ne mund të mburremi që punojmë emblemë të cilësisë botërore, dhe logon tuaj e qëndisim ose shtypim në veshje pune, kapelë, bluza, triko, mëngë, kuti për aparat fotografik, çantë, flamur ...

Lirisht mund të themi se sot produktet tona mund t'i hasni në çdo hap, dhe lista jonë e klientëve të biznesit është gjithnjë e më e madhe.

FLAMURË

Ne prodhojmë të gjitha llojet e flamujve në të gjitha format dhe madhësitë:

1. seanca, seminare, forume, ne ju rekomandojmë që flamujt të jenë me dimensione: 12x24 cm ose 15x30 cm
2. për në automobila ose mjet transporti flamuj me dimension: 17x34 cm ose 20x40 cm
3. për ndriçim rrugor dhe shtiza zyre, ne ju rekomandojmë flamuj me dimensione: 70x140 cm, 80x160 cm ose 90x180 cm
4. për vendosje të kryera të flamuj në fasada ose shtizë me dimensione: 100x200 cm, 120x240 cm, 140x280 cm ose 160x320cm

Për flamujt mund t'ju ofrojmë lloje të ndryshme stalazhe të ndryshme më këmbë ose zyre, të punuara prej druri, mesingu ose plastike. Shtiza të jashtme poliestër.

Ne gjithashtu bëjmë banerë, transparentë, reklama për në tullumbace, telajo skena në dimensione sipas dëshirës dhe nevojës suaj.


QËNDISJE

Në seksionin për punim kompjuterit, ne kryejmë dizajn dhe përgatitje të logos tuaj për qëndisje.
Ne përgatisim emblema në të gjitha format dhe madhësitë
Qëndisim direkt në kapele.
Qëndisim më bluza, triko, kostume pune, çarçafë spitali ose kafenesh, xhaketa, pantallona.

SHTIZA

Shtiza pasuron pamjen vizuale të kompanisë ose rezidencës tuaj. Ne ju ofrojmë shtizë ë të jashtme poliestër. Përparësia e shtizave të poliesterës ndaj atyre të zakonshëm është se ato duken më bukur, janë të lehta për tu mirëmbajtur dhe janë rezistente ndaj korrozionit. Shtizat janë në dimensionet vijuese: 8m, 10m dhe për fasada 4m dhe 6m.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj