СРЦ Никола Карев


 • Адреса: Никола Русински 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Локација: во склоп на гимназија Никола Карев


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Време зa читање: 3 минути Шокот што го предизвика војната во Украина врз цените на примарните производи на светските берзи придонесе за поголема нагорна ...
  сите 172 | | | веќе видена

  Видеолотарија Kасинос Австрија ја најавува најновата наградна игра „ИГРАЈ, СОБИРАЈ И ОСВОИ“ на единствената легална платформа за интернет игри на среќа во ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Асоцијацијата за е-трговија на Македонија – AETM, во рамки на проектот „Дигитални вештини за раст” објавува Jавен повик за учество во ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Министерството за финансии издаде државна обврзници со вредност од 15,8 милиони евра со рок на враќање од 15 години. Обврзницата од вчера котира на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Актуелната економска и енергетска криза во светот и кај уште повеќе го наметна прашањето за изнаоѓање и алтернативни и обновливи извори на енергија и ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи