Spitali i Përgjithshëm i Qytetit 8 Shtatori-Oftalmologjia


Kategoritë:

spitale të syve  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerQasëse për persona të hendikepuar

  Spitali Evropian i syve


  • Adresa: Fronti i Sremit 1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7418 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

  Spitali Evropian i Syrit është një institucion i specializuar okulist me të cilin ne futim një procedurë evropiane për diagnostikimin dhe operacionet me teknologji të lartë dhe ekip me përvojë.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1478157487_46.png?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj