Sigurnost


Kategoritë:

autoshkolla  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606826837_63.png?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  Сигурност
  Кој е најдобриот начин за да научиш да возиш? Можеби подобро прашање е: Која е најбезбедната обука? Многу луѓе ја оставаат обуката на родител, пријател или сакан чичко. Всушност, многу луѓе се сеќаваат на старите добри времиња кога обуката за возачи беше семејна работа. И, ако сме искрени, се сеќаваме на вознемиреноста, стравот и затегнатите односи.

  Кога ние обучуваме наш ученик, ние го обучуваме да биде подобар возач и побезбеден возач. Ова ви дава најдобра шанса да биете безбедни за себе и за другите на патот. На крајот, зарем не е тоа што секој сака - безбедност и самодоверба?

  Автошкола Сигурност оспособува кандидати за возачи од Б категорија и поседува:

  -Професионални инструктори
  -Сертификати
  -Достапно флексибилно време на возење

  Автошкола Сигурност има лиценца со број 024, што значи е меѓу првите лиценцирани автошколи.

  Обука за подобри возачи - Бидејќи безбедно возење не е случајно
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj