Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kriva Pallankë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shpedicione
 • Dërgesë e pakove
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Posta e shpejtë
 • Posta - shërbime postale
 • Transport Ndërkombëtar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shpedicion transportues në Kriva Pallankë

Alfa-Beta Sped


 • Adresa: 11 Tetori 50
 • Vendi: Kriva Pallankë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cakum Pakum


 • Adresa: Joakim Osogovski p.n. (Marshall Tito)
 • Vendi: Kriva Pallankë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dauti transportshped


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Deve Bair
 • Vendi: Kriva Pallankë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Del Kredere


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Deve Bair
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7906 км

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delco-Kriva Pallankë


 • Adresa: Heroj Karposh 64
 • Vendi: Kriva Pallankë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enigma shped


 • Adresa: granicen premin Deve Bair
 • Vendi: Kriva Pallankë

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fershped-Deve Bair


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Deve Bair
 • Vendi: Kriva Pallankë

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

For Sped


 • Adresa: Deve Bair
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intertrans-Komerc-MM


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi p.n.
 • Vendi: Kriva Pallankë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kargo ekspres


 • Adresa: Joakim Osogovski p.n.
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luna shped


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Deve Bair
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7906 км

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MKD Shpedicija


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Deve Bair
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7905 км

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proleter


 • Adresa: F.Konopnicë
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Милионски евра загуби трпи македонскиот туризам од пандемијата со Ковид-19. Само во мај годинава бројот на туристи и бројот на ноќевања бележи пад од над 99 ...
сите 50 | | | веќе видена

По патиштата секоја година има голем број тезги со овошје и зеленчук, кои се обележани со лажни натписи, во кои се тврди дека се работи за домашна, словенечка ...
сите 3 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон најави донесување на национален план за опоравување од корона кризата вреден најмалку 100 милијарди евра. Тој, како што ...
сите 17 | | | веќе видена

Корона кризата стави под клуч голем дел од економијата во еврозоната, па компаниите повеќе се потпираа на банкарските заеми за да останат ликвидни, а банките ...
сите 19 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj