20% попуст на јазични курсеви (на првата рата)

-20%
преостанато време: 96 дена, 13:20:21
Добивате:
20% попуст на јазични курсеви (на првата рата)
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
  • Количините се ограничени
  • Купонот може да се искористи од 31.12.2023
Споделете:
За компанија:
Мапа

ЕСП

Достапен интернетКлиматизирано

 • Адреса: Елисие Поповски Марко 49-1/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1663327823_25.png?t=true&w=300&h=300  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи