20% попуст на детски диоптриски очила. Цена со попуст 2.240 ден.

-20%
преостанато време: 9 дена, 11:47:10
Добивате:
20% попуст на детски диоптриски очила. Редовна цена ̶2̶.̶8̶0̶0̶ ̶д̶е̶н̶. Цена со попуст 2.240 ден.
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.09.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите
Споделете:
За компанија:
Мапа

Оптика Ретина

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Браќа Миладинови 136
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км

 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
  Саб од 09:00 до 16:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи