15% попуст на сервисни услуги во Комекс & Цо

- 15%
преостанато време: 228 дена, 9:22:30
Добивате:
15% попуст на сервисни услуги во Комекс & Цо.
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Комекс & Цо

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: М.Бафтијари 86
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7392 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи