5% попуст на иноксни изолирани оџаци

- 5%
преостанато време: 65 дена, 15:30:25
Добивате:
5% попуст на иноксни изолирани оџаци за надворешна употреба во различни димензии, погодни за греење на дрва, пелети и друго гориво.
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Ива-монт

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Божин Николов 36
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7430 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи