10% попуст на сите услуги

- 10%
преостанато време: 341 дена, 13:59:05
Добивате:

10% попуст на сите услуги.

Услови:
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 30.04.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Вуле Јуниор-Н


 • Адреса: ул.13 бр.91, нас. Пролет
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9158 км


  Логирај се на Златна Книга

  Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

  Корисничко име:Лозинка:


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи