5% попуст за машинско чистење на сите видови тврди површини

- 5%
преостанато време: 72 дена, 10:31:53
Добивате:
5% попуст за машинско чистење на сите видови тврди површини.
Услови:
    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Стед комерц

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Ордан Пиперката 12-А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км

  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30
    Саб од 07:30 до 13:30
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи