50% попуст на прва рата за почетен курс по германски јазик, од 1.800 ден намалено на 900 ден.

- 50%
преостанато време: 43 дена, 18:41:53
Добивате:

50% попуст на првата рата за редовен курс по германски јазик за прв степен (А1/1), со времетраење од 3 месеци. Добивате и 11% попуст за наредните месеци, односно од 1.800 ден. намалено на 1.600 денари (важи за курсевите за возрасни). 10% попуст за интензивни курсеви (3х90мин. неделно) на сите рати при уплата за два степени однапред. 10% фамилијарен попуст.

Услови:
 • Курсевите се наменети само за возрасни
 • Може да се искористи само 1 понуда за попуст
 • За оформување на една група потребни се мин. 4 слушатели
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Висен Шуле


 • Адреса: Васко Карајанов 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи