5% попуст за машинско чистење на сите видови тврди површини

- 5%
преостанато време: 43 дена, 18:41:22
Добивате:

5% попуст за машинско чистење на сите видови тврди површини.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Стед комерц


  • Адреса: Ордан Пиперката 12А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км

  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30
    Саб од 07:30 до 13:30

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи