5% попуст за летни аранжмани

- 5%
преостанато време: 375 дена, 11:57:39
Добивате:

5% попуст за летни аранжмани сопствен закуп за Грција. Од 01.12 – ВО ПРОДАЖБА!!!.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Фалкон Травел

Јавен превозРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Димитрије Чуповски 12 (Вељко Влаховиќ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 15:00

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи