5% попуст за изработка на летниковци

- 5%
преостанато време: 65 дена, 18:34:07
Добивате:

5% попуст за изработка на летниковци.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Буларт Констракшн


  • Адреса: Павле Божинов 106-в
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи