5% попуст на тенди и настрешници

- 5%
преостанато време: 4 дена, 5:47:38
Добивате:

5% попуст на тенди и настрешници во Веел-пром.

Услови:
 • Попустот не важи кога има тековни акции и попусти.
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Веел-пром


 • Адреса: Маршал Тито 26
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км


  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи