25% попуст за 10 уплатени третмани од групата на слабеење и обликување на тело

- 25%
преостанато време: 167 дена, 20:01:57
Добивате:

25% попуст за 10 уплатени третмани од групата на слабеење и обликување на тело.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Цвет на животот

Wi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Никола Тримпаре 31/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 22:00
    Саб - Нед од 12:00 до 20:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи