20% попуст на детски соби во БК мебел

- 20%
преостанато време: 9 дена, 16:14:56
Добивате:
20% попуст на детски соби во БК мебел: детска соба Кики, детска соба Плеј, детска соба Ѓој, детска соба Трио.
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.09.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

БК Мебел

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Орце Николов 188 лок.3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
  Саб од 09:00 до 17:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи